Aşçı ve dönerci aranıyor. 'DÖNER USTASI' aranmaktadır.

*ÜCRETSİZ İLAN VERMEK İÇİN yukarıda sağda Kayıt'ı tıklayın. Sonra gene bu sayfayı ziyaret ederek aşağıda yer alan YENİ-BAŞLIK'ı tıklayın
İş eleman ilanı eleman iş ilanıı ver vermek istiyorum, Eleman ilan gemi personeli iş arıyorum eleman ilan ver eleman ilan siteleri, Ücretsiz eleman ilanı ver ücretsiz ücretsiz eleman ilanı verme vermek istiyorum, ücretsiz eleman ilanları, ücretsiz eleman arama, eleman ilanları ücretsiz diyenler: Ctrl-D, Enter tuşu ile bu sayfayı saklayın.
karadeniz
MesajlarCOLON 44
KayıtCOLON Pzr Eyl 14, 2014 6:55 am
CONTACTCOLON

Aşçı ve dönerci aranıyor. 'DÖNER USTASI' aranmaktadır.

Mesajgönderen karadeniz » Cum Oca 16, 2015 9:09 am

DÖNERCİ Aranıyor. Ihlamurkuyu 0.543.537-23-00

AŞÇILIĞI Olan Tecrübeli Dönerciler. Fatih- Civarından. 0.536.216-17-17

DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Kare Döner kesebilen, 40 - 50 cm çaplı döner kesme tecrübesine sahip, Döner kesmede en az 5 yıl tecrübeli, Ekibini yönetebilecek vizyon sahibi, Dürüst, Takım çalışmasına kesinlikle uyumlu, Paylaşmayı anlayış olarak içselleştirmiş, Et işlemeyi ve döner takmayı iyi derecede bilen, Programlı ve düzenli, Kayıt tutma alışkanlığı olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Lise mezunu, 30 yaş üstü, Bay, Tam zamanlı, 5-10 yıl Deneyimli 'DÖNER USTASI' aranmaktadır.
İşyeri: İstanbul Anadolu Yakası - Türkiye
irtibat: www.maviyakaik.com
Diğer seri ilanlara bakmak için: viewforum.php?f=3

İlan vermek ve forum postalama için : ucp.php?mode=register

Dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: 1 ve 0 misafir