İç Mimar çalışma arkadaşı arıyoruz. Mağaza, villa, otel vs i

*ÜCRETSİZ İLAN VERMEK İÇİN yukarıda sağda Kayıt'ı tıklayın. Sonra gene bu sayfayı ziyaret ederek aşağıda yer alan YENİ-BAŞLIK'ı tıklayın
İş eleman ilanı eleman iş ilanıı ver vermek istiyorum, Eleman ilan gemi personeli iş arıyorum eleman ilan ver eleman ilan siteleri, Ücretsiz eleman ilanı ver ücretsiz ücretsiz eleman ilanı verme vermek istiyorum, ücretsiz eleman ilanları, ücretsiz eleman arama, eleman ilanları ücretsiz diyenler: Ctrl-D, Enter tuşu ile bu sayfayı saklayın.
karadeniz
MesajlarCOLON 44
KayıtCOLON Pzr Eyl 14, 2014 6:55 am
CONTACTCOLON

İç Mimar çalışma arkadaşı arıyoruz. Mağaza, villa, otel vs i

Mesajgönderen karadeniz » Cum Eki 24, 2014 8:59 am

Mimar Neler yapıyoruz? Mağaza, villa, otel vs iç mimari tasarım ve uygulamaları, ürün tasarımı, en çok da fuar stand tasarımı yapmaktayız. Mümkün olduğunca fuar sektöründe deneyimli birisini isteriz tabii ki. Deneyimden kastettiğimiz, ille de fuar alanında şantiyede bulunmuş olması gerekmiyor, stand tasarım konusunda deneyimli olması kâfidir. Fuar stand tasarımı denince akla küçük işler gelebilir, ancak showroom tadında, hem iç mimarın yaratıcılığını öldürmeyen hem de kısa zamanda uygulaması yapıldığından dolayı projenin hayata geçmesinin hazzını yaşatan işler çıkıyor ortaya. İşin daha ince detaylarını uygulamalarda çok daha kolay öğrenebilir, çok çabuk deneyim edinebilirsiniz genç arkadaşlar :) * İşini iyi yapan * Analitik düşünebilen * Gerekli programlara hakim * Motivasyonu sağlam ve eğlenceli çalışma arkadaşına ihtiyacımız var :) (Haftasonları çalışmıyoruz.) derinmimar İlan Bilgisi Fiyat: TL İlan Tarihi:02.10.2014 Şehir:İstanbul Telefon:021656664005389841330
Diğer seri ilanlara bakmak için: viewforum.php?f=3

İlan vermek ve forum postalama için : ucp.php?mode=register

Dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: 1 ve 0 misafir